Jednodňová lyžovačka – Semmering

 

Novinka v našej ponuke pre Vás a Vaše rodiny

Jednodňové lyžovačky v Rakúskom Semmeringu – Stuhleck
odchod z Púchova v dvoch termínoch 20 a 22.2.2018 / jarné prázdniny/

Cena dopravy 28 € – skipas 40 € na celý deň / skupinova zľava/, možnosť výberu aj poldenného či kratšieho skipasu.
Čakajú na Vás 4 lanovkové sedačky a 5 vlekov

Rezervácie na info@gurutravel.sk alebo telefónnom čísle 0907 51 60 40 

 

 

 

Lyžiarske stredisko Stuhleck sa nachádza v obci Spital am Semmering v spolkovej krajine Štajersko. Stuhleck má najväčší výber zjazdoviek vo svojom okolí a moderné dopravné zariadenia.

Štyri rýchle sedačkové lanovky (z toho dve s bublinami), päť lyžiarskych vlekov a 24 kilometrov zjazdových tratí (modré a červené) – vďaka týmto parametrom je Stuhleck najväčší a najmodernejší areál v blízkom okolí Viedne. Dve zjazdovky v stredisku sú dlhé až 5 km.

K vybaveniu rezortu patrí aj jeden snowpark pre pokročilých a dva snowparky pre začiatočníkov, 5 km dlhá sánkarska dráha a snowtubingová dráha. Nechýba niekoľko rôznych požičovní, servisov a lyžiarske a snowboadové školy.

Reštaurácie

Z množstva reštaurácií v stredisku odporúčame samoobslužnú reštauráciu Weißenelf (W11) s nádhernou panorámatickou terasou a dostatkom miest na sedenie vovnútri aj vonku. Reštaurácia sa nachádza v blízkosti zjazdovky č. 1. Neďaleko je aj ďalšia reštaurácia v chate Schwaigerhütte, ktorá tiež stojí za návštevu.

Rodiny s deťmi

Deti do 6 rokov lyžujú zdarma, deti od 6 do 15 rokov (narodené 1999 – 2007) majú nárok na 50% zľavu na skipasy, o niečo menšia zľava je pre juniorov od 15 do 18 rokov. Študentské skipasy sa predávajú za cenu juniorských.